Maternity and babywearing softshell jacket Pavla 2 ( front babywearing only ), petroleum
Maternity and babywearing softshell jacket Pavla 2 ( front babywearing only ), petroleum
Maternity and babywearing softshell jacket Pavla 2 ( front babywearing only ), petroleum
Maternity and babywearing softshell jacket Pavla 2 ( front babywearing only ), petroleum
Maternity and babywearing softshell jacket Pavla 2 ( front babywearing only ), petroleum

Maternity and babywearing softshell jacket Pavla 2 ( front babywearing only ), petroleum M/L

4 ×
Select an option
Size
S/MOn stock
M/LOn stock
L/XLUnavailable
107,1 EUR
We sew in the Czech Republic
88,53 EUR excl. VAT
On stock
With a delivery company:tomorrow
CodeSOFT-BUN06-PET-MLProducerJOŽÁNEKEAN8595680523717
Average rating95 %
Rated 4×
Add ratingsShow Reviews (4)

 

MaterialSoftshell 100% PES + PU
Colourpetrol
SizeM/L
ProducerJOŽÁNEK
04.04.2022
A review is taken from heureka.czVýborná, krásně střižená bunda, akorát dlouhá. Díky gumičkám si ji lze hezky upracit podle postavy a navíc ji využijete i po mateřských povinnostech.. Ozkoušeno v nízkých teplotách - určitě je třeba vrstvit, bunda sama o sobě tolik nehřeje, ale nepropustí žádný větřík.
27.10.2021
A review is taken from heureka.cz
Perfektní střih, barva, krásně sytá Žádná
Kristyna09.11.2020
A review is taken from heureka.czBundu jsem vyzkoušela jen v nosící verzi a bez vsádky. Díky možnosti stahování vhodné pro malé i větší dítě. Velikost i barva odpovídá. Vhodné hlavně na jaro a podzim.
  • Kvalitní materiál
  • Možnost nastavení šířky
  • Dítě dobře zakryté
  • Vypadá dobře i bez dítěte
  • zakrytí krku by mohlo být širší
30.04.2020
A review is taken from heureka.czZatím jsem ji vyzkoušela jen v těhotenství, takže její nosící verzi ohodnotit nemůžu. Při prvním vyzkoušení se zdá velká, protože jsem jí zapla bez těhotenské vsadky i na konci 6. měsíce (a velkým břichem). Avšak rozměry přes prsa a na ramenou sedí, je tam rezerva, takže je možné pod ní nosit i mikinu (co využiji v zimě). Po stažení vidím, že bude dobrá i po těhotenství, jenom to chce dotvarovat, naštěstí je jak, takže netřeba se nechat odradit prvotním dojmem. S bundou se dá hezky pracovat a myslím, že odpovídá jak cenou tak kvalitou. Vsadky i bundu jsem vyzkoušela a všechno pěkně sedí a lehce se zapíná. Věřím, že i s dítětem bude vyhovovat.
kvalitně ušitá barva odpovídá všechny vsadky v ceně - těhotenská i nosící delší, takže zakryje záda i dítě vsadka na krk, takže i při nošení dítěte nebude foukat na krk zipy krásně sedí a jsou podšité softshellem rozumná cena na rozdíl od konkurence možnost stažení bundy v pase i zespod možnost nosit i bez dítěte/po těhotenství
DescriptionRating
Vaše soukromí je pro nás nade vše
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
I understand and move onDetailed settings