Wholesale

Máte zájem o velkoobchodní odběr?

Všechno zboží z nabídky tohoto e-shopu (značky Jožánek a Haipa-daipa) si sami vyrábíme a jsme připraveni jej dodávat do Vaší kamenné prodejny nebo e-shopu.

V případě zájmu se prosím zaregistrujte v našem e-shopu. Na e-mail jozanek@jozanek.cz pošlete kopii svého ŽL nebo Výpis z OR, případně i potvrzení, že jste plátci DPH a info o své prodejně (adresa kamenné prodejny, popř. www adresa e-shopu). Připište nám také prosím informaci, pod jakým jménem a kdy jste se zaregistroval/a, abychom mohli Vaši registraci dohledat a nastavit Vám velkoobchodní přístup.

Po přidělení velkoobchodních cen Vám přijde e-mail, že Vám byla nastavena cenová skupina "2" a můžete objednávat.

Do poznámky první objednávky nám prosím napište: 1.VO objednávka.

Bezprostředně po objednávce Vám přijde automatický e-mail s kopií Vaší objednávky. Pokud Vám nepřijde a nenajedete jej ani ve spamové schránce, kontaktujte nás prosím, protože je pravděpodobné, že objednávka nebyla dokončena a nepřišla ani nám. Na každou reagujeme znovu po vychystání zboží ze skladu, s potvrzením dostupnosti a termínu odeslání zboží.

Dead-line objednávek je 8:30 ráno. U později došlých objednávek negarantujeme vyřízení týž pracovní den, obzvlášť u objednávek, které mají být zaslané službou PPL. Českou poštou nám balíky odchází později, je tedy možné vyřidit i objednávky později došlé.

Pro zaregistrované partnery jsou všechny fotky a informace o produktech z našich stránek k dispozici ke zkopírování. Prosíme naše články nekopírujte, jsou výhradním vlastnictvím našeho e-shopu.

Minimální hodnota první objednávky je 2000,-Kč bez DPH, výši dalších objednávek nestanovujeme.

Při odběru za velkoobchodní ceny není možnost zboží vrátit ani vyměnit.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Jana a Marek Gebauerovi

This online store saves cookies to help for its proper functioning. By using this service, you consent to their use. Understood