Midi sukně dámská i těhotenská Mirka, tmavý tyrkys

Midi sukně dámská i těhotenská Mirka, tmavý tyrkys
Midi sukně dámská i těhotenská Mirka, tmavý tyrkys
Midi sukně dámská i těhotenská Mirka, tmavý tyrkys
29,01 EUR 23,97 EUR excl. VAT
CodeSUK-MIR-TMTWarranty24 months
Select an option
Size
XS/SUnavailable
S/MOn stock
M/LOn stock
L/XLOn stock
The product was not ratedAdd ratings

Mirka je univerzální dámská sukně v midi délce, s pohodlným úpletovým pásem, tedy jako všechny naše sukně je zároveň i těhotenská.

Mirka vznikla jako odpověď na četné poptávky našich zákaznic po této délce sukně.

Naše midi sukně Mirka je opravdu univerzální. Ohrňte si úpletový pás a natáhněte ji až do pasu, umně pak skryje větší bříško, nebo si ji stáhněte na boky, pokud Vám vyhovuje spíš tento způsob nošení. Když si úpletový pás natáhnete, budete mít jistotu, že Vám nevykouknou záda ani bříško a budete v teple a pohodlí. Sukně je perfektní i pro těhotné, které si také mohou pás natáhnout přes bříško nebo ohrnout a nosit pod bříškem. Mírou ohrnutí úpletového pásu si zároveň sama nastavíte i délku sukně, která Vám vyhovuje, nebo můžete délku měnit třeba podle nálady.

Sukně je vhodná pro celoroční využití, skvěle vypadá nejen k sandálům, lodičkám či balerínám a dokonce teniskám, ale také ke kozačkám.

Mirku šijeme v našich 4 velikostech.

  XS/S (ideální konf. velikost 34-36) S/M (ideální konf. velikost 38-40) M/L (ideální konf. velikost 42/44) L/XL (ideální konf. velikost 46/48)
šíře v pase (měřeno ve švu pod páskem) 34 cm 38 cm 42 cm 46 cm
výška pásku 13 cm 14 cm 15 cm 16 cm
celkové délka vč. pásku 74 cm 75 cm 76 cm 77 cm
Colourpetrol
Description
This online store saves cookies to help for its proper functioning. By using this service, you consent to their use. Understood