children´s softshell jacket

Softshell children’s jacket, hood with a visor, reflective elements, knits in the sleeves
children´s softshell jacket
Last pieces
children´s softshell jacket
children´s softshell jacket
children´s softshell jacket
0 EUR 0 EUR excl. VAT
This product is not available for purchase
CodeSB01-DET-TMMTYRProducerJOŽÁNEKWarranty24 monthsEAN8595680522321
Select an option
The product was not ratedAdd ratings

Límec bundy je nízký a dostatečně široký, opatřený krytím zipu. Ve spojením s dobře vykrojenou kapucí je možné zip opravdu dopnout až ke krku, aniž by se dítě cítilo stísněné a mělo tendenci si sundávat kapuci nebo zip rozepínat.

Spodní lem bundy je opatřen také mírně staženou lemovací gumičkou. Spodní okaj bundy je až pod zadečkem, tedy gumička drží bundu právě tama nemusíte se bát holých zádiček ani při divokých hrách ve sněhu. :-)

Tato dětská softshellová bunda je propracovaná opravdu do detailu.Všechny švy jsou ozdobně, dvojitě prošívány. To způsobuje "přilehnutí" švů a opravdu luxusní vzhled bundy zvenku i zevnitř. Milovníci detailů jistě ocení i lemovací gumičky okolo zipů apod. Vše je propracované tak, jak jen může být, dali jsme si opravdu záležet. :-)

Bundy šijeme v tzv. dvouvelikostech. Narozdíl od kalhot u bundy nevadí, když ji má dítě trochu delší a maličko volnější. Díky stahovací gumičce okolo rukávů a na spodním lemu bundy i větší bunda bude pěkně přiléhat, aby pod ní dítěti nefoukalo.

Focena vel. 98/104 na 3-letém chlapci s výškou 101 cm.

Lze vytvořit soupravu s kalhotami, které jsou dostupné ve verzi s nápletem v pase nebo bez něj. Najdete je ZDE.

MaterialSoftshell 100% PES + PU
Colourdark blue-turquoise
ProducerJOŽÁNEK
Description
This online store saves cookies to help for its proper functioning. By using this service, you consent to their use. Enable cookies